یك مقام مسئول به مهر خبر داد

تكمیل ۸۲ درصد مسكن مهر پرند

تكمیل ۸۲ درصد مسكن مهر پرند به گزارش مسكن گزین مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پرند اظهار داشت: از 90 هزار واحد مسكن مهر این شهر، 74 هزار واحد افتتاح شده است.محسن وطن خواهی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تابحال از مجموع ۹۰ هزار واحد مسكن مهر مورد بارگذاری در شهر جدید پرند ۷۴ هزار واحد افتتاح شده است.
وی اضافه كرد: سرجمع از این تعداد ۶۰ هزار واحد كارت قسط خودرا دریافت و ۱۳ هزار و ۵۰۰ واحد هنوز این كارت را دریافت نكرده اند.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پرند گفت: طبق قانون وقتی پروژه ای به بیشتر از ۸۵ درصد پیشرفت فیزیكی می رسد، از مردم درخواست می شود برای دریافت كارت قسط واحد خود اقدام نمایند كه هم در روند تكمیل پروژه قرار گیرند و هم كم كم آماده برای تحویل و اسكان شوند.
به گفته وطن خواهی، بنظر می رسد علت اینكه بیشتر افرادی كه تابحال واحدهای خودرا تحویل نگرفته اند عدم نیاز آنها به سكونت در واحد مسكونی خود باشد؛ در صورتیكه بخش عمده ای از این واحدها آماده و قابل سكونت هستند.
وی تاكید كرد: آن دسته از متقاضیان مسكن مهر پرند كه واحدهای آنها آماده تحویل بوده و پیامك تحویل واحد را دریافت كرده ولی نسبت به دریافت كارت قسط خود اقدام نكرده اند، می بایست در اسرع وقت ضمن مراجعه به كارگزاری شركت عمران شهر جدید پرند، نسبت به تحویل واحد و دریافت كارت قسط اقدام نمایند.
كسانی كه واحد مسكن مهر را تحویل نگیرند، مشمول چه جرایمی می شوند؟
این مقام مسئول در شركت عمران شهرهای جدید افزود: بدیهی است كه در صورت عدم بازگشت در زمان تعیین شده، مشمول افزایش سود تسهیلات از ۴ به ۱۸ درصد و حذف یارانه دولتی محوطه سازی و آماده سازی در قیمت تمام شده واحد خواهند شد.
وطن خواهی بیان داشت: پیش از این بحث، بارها شركت عمران شهر جدید پرند بوسیله پیامك اخطار، تذكر و آگهی به مردم جهت تحویل واحدهای خود اقدام نموده بود كه متأسفانه با استقبال متقاضیان مسكن مهر پرند مواجه نشد.
جریمه ای كه اثرگذار بود
وی اشاره كرد: خوشبختانه بعد از صدور این اطلاعیه روند تحویل مسكن مهر در پرند خیلی خوب شده به نحوی كه روزانه بین ۲۰۰ تا ۲۲۰ نفر نسبت به تحویل كارت قسط واحدهای خود اقدام می كنند.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پرند اضافه كرد: اگر همین روند ادامه یابد تكلیف ۳ تا ۳ هزار و ۵۰۰ واحد از ۱۳ هزار و ۵۰۰ واحد تا اول اسفند ماه سال جاری روشن خواهد شد.


منبع:

1398/11/11
12:46:20
5.0 / 5
4809
تگهای خبر: تسهیلات , قیمت , مسكن , مسكن مهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک