رئیس كمیته سلامت شورای شهر تهران خبر داد

شناسایی آرامستان جدید در تهران

شناسایی آرامستان جدید در تهران مسكن گزین: رئیس كمیته سلامت شورای شهر تهران از جانمایی آرامستان جدید در پایتخت آگاهی داد.


ناهید خداكرمی در گفتگو با ایسنا، در مورد جانمایی آرامستان جدید در پایتخت با اشاره به اینكه بحث دفن اموات در كلانشهری به مانند تهران كه جمعیتش در مرز ۱۰ میلیون نفر است؛ یك لزوم است، اظهار داشت: مدیریت شهری به این نتیجه رسیده است كه با عنایت به ظرفیت باقی مانده در بهشت زهرا(س)، پیش از آنكه به وضعیت بحرانی در مورد محل دفن اموات برسیم و مجبور نشویم در دقیقه نود در مورد دفن اموات تصمیم گیری كنیم؛ می بایست مطالعات برای مكان یابی یك گورستان جدید در تهران آغاز شود.
وی با اشاره به اینكه مطالعات برای مكان یابی گورستان جدید پایتخت شروع شده و این مورد در یك كارگروه در حال پیگیری است، اضافه كرد: یكی از ایده ها این است كه با عنایت به وسعت تهران یك گورستان كافی نیست و در مورد ایجاد چند آرامستان در تهران بحث شده كه این پیشنهاد هم در حال بررسی است.
خداكرمی با اشاره به اینكه نمی توان پیش از اتمام مطالعات امكان سنجی، در مورد محل احتمالی گورستان جدید پایتخت صحبت كرد، افزود: كارشناسان به دنبال شناسایی مكان آرامستان جدید در پایتخت هستند و مطالعات امكان سنجی و مكان یابی در حال انجام می باشد.
وی تصریح كرد: باید مطالعات ایجاد آرامستان جدید پایتخت در شورا بررسی و مصوب شود و پس از آن كارهای زیرساختی برای ایجاد آرامستان جدید آغاز شود.
منبع:

1398/10/27
12:26:23
5.0 / 5
4604
تگهای خبر: زیرساخت , كلانشهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک