بازگشت دوچرخه های بیدود از فردا

بازگشت دوچرخه های بیدود از فردا مسكن گزین: مدیر واحد حمل و نقل پاك شهرداری تهران از بازگشت دوچرخه های اشتراكی بیدود از بامداد فردا (سه شنبه) آگاهی داد.


یعقوب آزاده دل در گفت و گو با ایسنا، درباب برگشت دوچرخه های بیدود به شهر تهران اظهار داشت: شركت دوچرخه های اشتراكی بیدود از ابتدا اعلام نمود كه نیازی به پشتیبانی از سوی شهرداری تهران ندارد و می تواند با برنامه ریزی ها و توانی كه دارد كار را پیش ببرد و بر همین مبنا شهرداری تهران نیز با فعالیت این استارتاپ در حوزه حمل و نقل پاك موافقت نمود.
وی با اشاره به اینكه رفته رفته مسئولان این شركت دریافتند كه این مدل تجارت آنها جوابگو نیست بطوریكه نهایتا پس از جمع آوری دوچرخه ها تقاضای حمایت خودرا مطرح نمودند اظهار داشت: نه تنها سیستم دوچرخه های اشتراكی بلكه همه مدلهای حمل و نقل در اغلب كلانشهرهای دنیا نیازمند حمایت و ارائه یارانه است و سیستم حمل و نقل پاك نیز از این قاعده مستثنی نیست.
مدیر واحد حمل و نقل پاك شهرداری تهران با بیان این كه شهرداری تهران نیز بعد از برگزاری جلسات گوناگون به این جمع بندی رسید كه لازم است از سیستم دوچرخه های اشتراكی حمایت شود اضافه كرد: ما صرفا از بیدود حمایت نمی نماییم بلكه حمایت شهرداری از همه شركت های ارائه دهنده خدمات در حوزه دوچرخه های اشتراكی خواهد بود و دراین زمینه نیز حمایت های قانونی شفاف كه در چارچوب قرارداری مشخص می شود برای همه شركت های متقاضی خواهیم داشت.
مدیر واحد حمل و نقل پاك شهرداری تهران افزود: بر طبق برنامه ریزی های انجام شده از فردا بامداد دوچرخه های بیدود در دسترس شهروندان قرار خواهد گرفت، البته مقداری پروسه تغییر كرده است و مقرر شده در چارچوب ویدئوها این پروسه آموزش داده شود.
وی با بیان این كه ما به دنبال سازوكاری هستیم كه از هر شركتی كه بتواند خدمات قابل قبولی در حوزه سیستم دوچرخه های اشتراكی منطقه ای و فرامنطقه ای عرضه نماید حمایت نماییم اظهار داشت: به دنبال سازوكاری هستیم كه هم سود شهروندان و هم سود شهر و دغدغه های بخش خصوصی به آن پاسخ داده شود.
منبع:

1398/10/09
21:46:31
5.0 / 5
4704
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک