رییس شورای شهر تهران عنوان كرد

تامین ۳۰۰۰ اتوبوس برای تهران در جلسه با جهانگیری

تامین ۳۰۰۰ اتوبوس برای تهران در جلسه با جهانگیری مسكن گزین: رئیس شورای شهر تهران جزئیات جلسه اش با معاون اول رئیس جمهور را تشریح نمود.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایسنا، محسن هاشمی بامداد امروز در ابتدای جلسه شورای شهر تهران ضمن تبریك به الویری بابت انتخاب مجددش بعنوان رئیس شورای عالی استانها، اظهار داشت: امیدواریم شورای عالی استانها در سال جدید بتواند با پیگیری معضلات اساسی شوراها در حوزه های مختلف همچون مالیات بر ارزش افزوده، شورایاری و غیره نقش برجسته تری در بهبود حكمرانی شهری ایفا كند.
وی همین طور با ابراز تاسف از استعفای معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران اظهار نمود: بابت زحمات بی دریغ و همراه با صداقت و پاكدستی پورسید آقایی، از وی تشكر می كنم و امیدوارم در مسئولیت جدید كه به وی محول می شود با قدرت ادامه مسیر دهند.
رییس شورای شهر تهران همین طور در مورد جلسه اش با معاون اول رئیس جمهور كه با حضور همه دستگاه ها و سازمان های در رابطه با حمل و نقل برگزار شد، افزود: این جلسه منجر به تصمیمات مناسبی در جهت تامین ۳۰۰۰ دستگاه اتوبوس برای تهران و قطار مورد نیاز مترو شد كه جا دارد از معاون اول رئیس جمهور تشكر نماییم.
وی افزود: با برگزاری این جلسه ناهماهنگی بین دستگاه ها برطرف شده و دستگاه های موثر در بالاترین سطح همكاری قرار گرفتند و از این مرحله به بعد و با نقش مدیریت شهری در پیگیری و تسریع اقدامات مورد نیاز، شاهد انعقاد قرارداد تولید اتوبوس و تولید قطارهای مترو با واگن سازان داخلی باشیم.
منبع:

1398/09/24
11:55:10
5.0 / 5
4233
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک