خدمات رسانی رایگان مترو به شركت كنندگان در مراسم راهپیمایی

خدمات رسانی رایگان مترو به شركت كنندگان در مراسم راهپیمایی مسكن گزین: شركت بهره برداری متروی تهران و حومه از سرویس دهی رایگان مترو به شركت كنندگان در مراسم راهپیمایی پشتیبانی از اقتدار و امنیت ملی آگاهی داد.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایسنا، شركت بهره برداری متروی تهران در اطلاعیه ای اعلام نمود: به دنبال مراسم راهپیمایی پشتیبانی از اقتدار و امنیت ملی اعلام می شود كه این خدمت رسانی از ساعت 12: 30 امروز دوشنبه 4 آذر ماه 98 تا اختتام مراسم در تمامی خطوط متروی تهران و حومه به صورت رایگان خواهد بود و پس از اختتام مراسم نیز پذیرش مسافر در ایستگاه های توحید، میدان انقلاب اسلامی، تئاتر شهر، برای بازگشت راهپیمایان به مقاصد خود از این سه ایستگاه به صورت رایگان خواهد بود.
با عنایت به قرارگیری ایستگاه های توحید، میدان انقلاب اسلامی، تئاتر شهر در راه راهپیمایی استفاده از این ناوگان حمل و نقل ریلی درون شهری بهترین انتخاب برای شهروندان است.
بنا براعلام روابط عمومی شركت مترو، با عنایت به برگزاری مراسم راهپیمایی طی روز جاری در خیابان انقلاب اسلامی، خط مسیر تردد اتوبوس های خط یك از میدان فردوسی، خیابان فردوسی، خیابان جمهوری اسلامی، میدان جمهوری اسلامی، چهارراه شهید نواب، خیابان آزادی به سمت غرب و بالعكس تغییر مسیر موقتی خواهد داشت و بعد از اختتام مراسم به حالت عادی باز می گردد.
منبع:

1398/09/04
23:40:35
5.0 / 5
4314
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک