پاكسازی فرحزاد از معتادان و خرده فروشان تا اختتام امسال

پاكسازی فرحزاد از معتادان و خرده فروشان تا اختتام امسال مسكن گزین: دبیركل ستاد مبارزه با مواد مخدر از فراهم شدن امكان حضور نمایندگان سازمان های مردم نهاد در كمیته های ستاد مبارزه با مواد مخدر آگاهی داد.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایسنا، سردار اسكندر مومنی در حاشیه جلسه تخصصی سازمانهای مردم نهاد منتخب استانهای تهران و البرز با حضور در جمع خبرنگاران اظهار نمود: امروز در این نشست درخواستی از ما عنوان شد كه نمایندگان سازمان های مردم نهاد در جلسات كمیته های ستاد مبارزه با مواد مخدر حضور داشته باشند. همینجا اعلام می كنم كه این درخواست بعنوان یكی از مصوبات این جلسه بوده و در همه كمیته های ستاد مبارزه با مواد مخدر و یك نماینده از سمن های در رابطه با داشتن حق رای می تواند در این جلسات حاضر شود.
مومنی با بیان این كه باید ساز و كاری ایجاد شود تا سمن های منتخب به نمایندگی از دیگر سمن ها انتخاب شده و در این جلسات حضور داشته باشند اظهار داشت: امیدواریم كه طی یك ماه تا ۱.۵ ماه آینده این اقدام نهایی شده و نمایندگان سمن ها در كمیته های تخصصی مبارزه با مواد مخدر حاضر شوند.
وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان این كه تولید و توزیع مواد مخدر در منطقه ما بسیار رو به افزایش است اضافه كرد: طرح یاریگران زندگی نیز با هدف پیش گیری از اعتیاد اجرایی شده و این طرح به تصویب ریاست جمهوری رسیده است كه امیدواریم زودتر اجرایی شود.
مومنی در پاسخ به پرسشی درباره وضعیت محله های هرندی، شوش و مولوی نیز اظهار داشت: آخرین بازدید ما از این منطقه مربوط به شنبه همین هفته بود. به جرات می توانم بگویم كه در این منطقه شرایط حدود ۷۰ درصد بهتر از قبل شده و مردم نیز از اقدامات انجام شده رضایت دارند. در گذشته بچه های مردم باید از میان معتادان عبور می كردند در صورتیكه امروزه این مسئله رفع شده است.
وی افزود: البته مردم نگرانی هایی بابت بازگشت به این منطقه به شرایط قبلی داشتند كه باید اقدامات تثبیتی صورت گیرد اما همانطور كه گفتم ۷۰ درصد اقدامات قضایی و انتظامی در این محل انجام شده و شرایط بسیار بهتر از گذشته است اما لازم است یكسری اصلاحات كالبدی در این محلات صورت گیرد.
وی در مورد خانه های پلمب شده اظهار داشت: بعضی از این خانه ها همچنان پلمب هستند و پیگیری های ما در این زمینه ادامه دارد.
مومنی در مورد وضعیت محله هایی نظیر فرحزاد نیز اظهار داشت: در این محله ها نیز تا اختتام امسال اقداماتی را انجام خواهیم داد و این محلات بطور كامل پاكسازی خواهند شد.
منبع:

1398/07/18
21:46:33
5.0 / 5
4243
تگهای خبر: تخصص , تولید , راه , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک