مدیركل راهداری و حمل ونقل جاده ای خوزستان:

عبور زائرین درچذابه روان است، تردد ۳۰ هزار وسیله نقلیه به سمت مرز

عبور زائرین درچذابه روان است، تردد ۳۰ هزار وسیله نقلیه به سمت مرز به گزارش مسكن گزین مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از روان بودن تردد زائرین اربعین حسینی در مرز چذابه اطلاع داد.غلامعباس بهرامی نیا در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینكه روز جمعه هفت هزار و۸۸۳ نفر از مرز چذابه تردد كردند، اظهار نمود: در همین روز خروج ۶ هزار و ۶۱۵ نفر ورود ۸۰۲ زائر ایرانی از این مرز به ثبت رسید.
وی اضافه كرد: در همین مدت ۲۶۸ مسافر خارجی از مرز چذابه خارج و ۱۹۸ مسافر خارجی هم از این مرز وارد كشور شدند.
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان همینطور اظهار داشت: روز جمعه تردد ۳۵ هزار و ۸۸۲ نفر از مرز شلمچه به ثبت رسید.
بهرامی نیا با اشاره به اینكه ۲۷ هزار و ۴۰۵ زائر ایرانی از این مرز خارج شدند، اضافه كرد: چهار هزار و ۲۵۶ زائر ایرانی از این مرز وارد كشور شدند.
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان اظهار داشت: روز گذشته خروج سه هزار و ۲۲۳ مسافر خارجی از مرز شلمچه و ورود ۹۹۸ مسافر خارجی هم به ثبت رسید.
وی با اشاره به اینكه روز جمعه تردد ۳۰ هزار و ۲۵۱ وسیله نقلیه به گذرگاه های مرزی خوزستان انجام شد، اظهار نمود: در همین روز تردد سه هزار و ۳۴۹ خ وسیله نقلیه در محور چذابه به بستان و سه هزار و ۸۲۹ وسیله نقلیه در محور به بستان به چذابه به ثبت رسید.
بهرامی نیا افزود: در مدت یاد شده از خرمشهر به شلمچه ۱۱ هزار و ۸۶۰ وسیله نقلیه و از شلمچه به خرمشهر هم ۱۱ هزار و ۲۱۳ وسیله نقلیه تردد داشتند.

1398/07/13
15:03:14
5.0 / 5
4466
تگهای خبر: جاده , حمل و نقل , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک