لزوم كوشش برای خودداری از قطع درختان هنگام ساخت و ساز

لزوم كوشش برای خودداری از قطع درختان هنگام ساخت و ساز به گزارش مسكن گزین یك عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: درختان بسیاری در تهران در جریان ساخت و ساز از بین رفته اند بدین سبب لازم است با ایجاد خلاقیت در طراحی، كوشش كرد تا درختی قطع نشود.به گزارش مسكن گزین به نقل از ایسنا زهرا نژادبهرام - عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران - به همراه مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران، شهردار منطقه ۱۵ و تعدادی از معاونان و مدیران از آخرین وضعیت پروژه های بهسازی و نوسازی در محلات اتابك و مینابی واقع در منطقه ۱۵ بازدید كردند.

نژاد بهرام در جلسه ای كه بعد از این بازدید در مركز محله شیرین دخت برگزار شد، با بیان این كه در سال های گذشته مداخلات زیادی برای نوسازی در منطقه ۱۵ صورت گرفته است، اظهاركرد: محله های اتابك و مینابی محله های الگوی ما در نوسازی هستند و تاكید من این بود كه بازدید را از این محله ها شروع كنم.

این عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم حفظ درختان در فرآیندهای ساخت و ساز تاكید كرد و خاطرنشان كرد: باوجود اینكه قوانین و قواعد زیادی در این رابطه وجود دارد اما درختان بسیاری در این شهر در جریان ساخت و ساز از بین رفته اند كه ضروری می باشد با ایجاد خلاقیت در طراحی، كوشش كرد تا درختی قطع نشود.

نژاد بهرام درباب املاك معارض در محدوده پیرامون امامزاده سید ملك خاتون در منطقه ۱۵ از شورایاران منطقه خواست تا با تعامل شایسته با مالكان نسبت به تسریع روند تملك املاك باقی مانده در این محدوده اقدام نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرنوشت، لزوم شناسنامه دار شدن و سنجش ایمنی گودهای موجود در منطقه نیز از دیگر مواردی بود كه از طرف عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران در این نشست مورد تاكید قرار گرفت.

منبع:

1398/06/20
23:02:45
5.0 / 5
5125
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک