مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام:

آغاز پروازهای فرودگاه پیام فصلی نو در حوزه حمل و نقل است

آغاز پروازهای فرودگاه پیام فصلی نو در حوزه حمل و نقل است به گزارش مسكن گزین مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام اظهار داشت: آغاز پروازهای فرودگاه پیام فصلی نو در حوزه حمل و نقل خصوصاً در استان البرز است.به گزارش مسكن گزین به نقل از مهر، نادر ثناگو با اشاره به برگزاری جلسات كمیته مسافری جهت برنامه ریزی و طراحی مقدمات شروع پروازهای مسافری، اظهار داشت: بیشتر از ۱۰ جلسه در این خصوص برگزار كرده ایم و موضوعاتی چون حضور ایرلاین ها نوع و نحوه حضور نهادهای همكار استانی درباب خدمات شهری همچون تاكسیرانی اتوبوس رانی تبلیغات و غیره مورد بررسی قرار گرفته است.
وی درباب زمان دقیق پروازهای مسافری اظهار داشت: با چند ایرلاین كشور مذاكرات خوبی صورت گرفت و همه تلاش ما برای انجام پروازها در نزدكترین فرصت زمانی ممكن بود كه از روز دوشنبه هجدهم شهریور همزمان با تاسوعا حسینی شاهد نخستین پرواز به مقصد مشهد مقدس هستیم.
وی فرصت به وجود آمده در استان درباب پروازهای مسافری یك مزیت در حوزه حمل و نقلی دانست و اشاره كرد: بطور قطع ترمینال پیام یك مسیر ورودی و خروجی برای استان خواهد بود
مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام افزود: لازم است نهادهای مرتبط نسبت به ایجاد فضای در شأن استان اقدامات جدی انجام دهند.
ثتاگو اشاره كرد: همراهی و همدلی خوبی بین مدیران استان و فرودگاه پیام وجود دارد و برنامه ریزی های خوبی هم درباب راه های دسترسی به فرودگاه صورت گرفته كه نیاز به عملیاتی شدن موضوعات است.
وی ورودی و خروجی یك شهر را یكی از نمادهای عینی و عمومی برای معرفی دانست و افزود: در حاضر و با عنایت به ایجاد فرصت پروازهای مسافری این ورودی و خروجی خیلی زیبنده كلان شهری همچون كرج نیست.
مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام ابراز امیدواری كرد كه این مساله قابل حل است و شك ندارم با نگاه دلسوزانه ای كه در مسئولان و مدیران شهری استان و استانداری وجود دارد بزودی شاهد انجام این مهم باشیم.


منبع:

1398/06/18
23:54:02
5.0 / 5
4379
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک