رئیس سازمان هواپیمایی كشور:

فرودگاه پیام به بهره برداری نهایی خواهد رسید

فرودگاه پیام به بهره برداری نهایی خواهد رسید به گزارش مسكن گزین رئیس سازمان هواپیمایی كشور اظهار داشت: با برنامه هایی كه مسئولان فرودگاه پیام طی سال های اخیر داشته اند این فرودگاه به بهره برداری نهایی خواهد رسید.به گزارش مسكن گزین به نقل از مهر، علی عابدزاده بامداد سه شنبه در جریان بازدید وزرای راه و ارتباطات از فرودگاه بیت المللی پیام، اظهار نمود: مقام معظم رهبری بر تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی تاكید دارند.
وی با اشاره به اهمیت تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: از ظرفیت ها و امكانات موجود در كشور باید حداكثر استفاده را ببریم.
رئیس سازمان هواپیمایی كشور در بخش دیگری با اشاره به ظرفیت فرودگاه های كشور، اظهار داشت: ایجاد فرودگاه پیام برای استان البرز ظرفیتی ویژه به حساب می آید كه باید برای توسعه حمل و نقل و هوایی همچون مسافری، باری، تعمیر و نگهداری از آن استفاده گردد.
عابدزاده با اشاره به حجم بالای مسافری فرودگاه های امام خمینی (ره) و مهرآباد، اظهار داشت: فرودگاه پیام با عنایت به جمعیت استان البرز و همجواری با استان قزوین در جا به جایی مسافر می تواند نقش مهمی ایفا كند.
وی افزود: با برنامه هایی كه مسئولان فرودگاه پیام طی سال های اخیر داشته اند این فرودگاه به بهره برداری نهایی خواهد رسید و اساسا در توسعه استان البرز نقشی موثری خواهد داشت.
رئیس سازمان هواپیمایی كشور با تاكید بر نقش فرودگاه در توسعه مناطق، اظهار داشت: به یقین فرودگاه بین المللی پیام در زمینه بار، مسافر و یا تاسیساتی می تواند موفق باشد.

1398/05/02
12:12:10
5.0 / 5
4126
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک