حناچی:

پل گیشا به فرسودگی كامل رسیده بود، طرح زیرگذر تا آخر سال به بهره برداری می رسد

پل گیشا به فرسودگی كامل رسیده بود، طرح زیرگذر تا آخر سال به بهره برداری می رسد مسكن گزین: شهردار تهران با اشاره به اینكه پل گیشا دیگر مقاومت لازم را نداشت و به فرسودگی كامل رسیده بود، از اجرای طرحی بعنوان زیرگذر در ادامه بزرگراه جلال آل احمد همزمان با برداشته شدن پل گیشا آگاهی داد و اظهار داشت: تا زمانی كه پروژه به بهره برداری برسد مسیرهای جایگزین سنجیده شده است و تلاش می نماییم تا با همكاری مأموران پلیس راهور ترافیك این محدوده كاهش پیدا كند.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایسنا، امروز (چهارشنبه) هشتمین جشنواره ملی مدیریت پروژه با حضور شهردار تهران، رئیس هیئت مدیره انجمن مدیریت پروژه ایران، دو تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رئیس دانشگاه تربیت مدرس و مدیرعامل مترو تهران در دانشگاه تربیت مدرس انجام شد.
در حاشیه این نشست پیروز حناچی، شهردار تهران در جمع خبرنگاران درباره مسدود شدن پل گیشا، اظهار نمود: پل گیشا در دهه پنجاه و به مناسبت بازی های آسیایی بطور موقت ساخته شد و در طول این سال ها به صورت وصله پینه سرپا نگه داشته شد. این پل دیگر مقاومت لازم را نداشت و به فرسودگی كامل رسیده بود.
وی با اشاره به اینكه امنیت اصلی مهم می باشد و باید به آن توجه می شد، از اجرای طرحی بعنوان زیرگذر در ادامه بزرگراه جلال آل احمد همزمان با برداشته شدن پل گیشا آگاهی داد و اظهار داشت: مطمئناً اجرای این دو پروژه همزمان مشكلاتی برای شهروندان ایجاد خواهد كرد، بنا بر این پیش بینی كرده بودیم اجرای این دو طرح همزمان با تعطیلی مدارس باشد و تلاش می نماییم قسمتی از پروژه قبل از شروع سال تحصیلی به بهره برداری برسد.
شهردار تهران با اشاره به اینكه ۳۰ درصد حجم ترافیك تهران با شروع سال تحصیلی افزوده می شود، اشاره كرد: تا زمانی كه پروژه به بهره برداری برسد مسیرهای جایگزین سنجیده شده است و تلاش می نماییم تا با همكاری مأموران پلیس راهور ترافیك این محدوده كاهش پیدا كند.
ایشان سپس از شهروندان تهران بابت مشكلات به وجود آمده پوزش خواست و درباره زمان بازگشایی زیرگذر اظهار داشت: بطور قطع این پروژه زمان بندی دارد و تابحال هم ۳۵ درصد از مسیر اجرایی آن طی شده كه در زیر زمین بوده و برای مردم قابل رؤیت نیست.
حناچی همین طور اصرار كرد كه تا اختتام امسال این پروژه به بهره برداری می رسد.
شهردار تهران در ادامه با اشاره به اینكه ۸۰ درصد آلودگی شهر تهران به واسطه استفاده از سوخت فسیلی است كه ۴۰ درصد آن مربوط به خودرو ها و مسافربرهای شخصی است، اظهار داشت: یكی از راهكارهایی كه برای كاهش آلودگی هوا اندیشیده شده است بحث محدودیت در عبور و مرور خودرو های شخصی است كه این زمانی به نتیجه می رسد كه فرآیند حمل و نقل عمومی هم به درستی كار خودرا اجرا نماید.
منبع:

1398/03/30
21:29:21
5.0 / 5
4177
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک