احتمال راه اندازی آرامستان های جدید در پایتخت

احتمال راه اندازی آرامستان های جدید در پایتخت مسكن گزین: رئیس كمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اتمام ظرفیت سازمان بهشت زهرا (س) ظرف سال های آینده از احتمال راه اندازی آرامستان های جدید در پایتخت آگاهی داد.


زهرا صدراعظم نوری در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: بهشت زهرا (س) همانند سایر مكان ها دارای ظرفیت محدودی است ظرفیتی كه زمانی تمام می شود پس باید جایگزینی برای آن در نظر گرفته شود.
‏ وی ادامه داد: هم اكنون سوژه توسعه سازمان بهشت زهرا (س) در مكان هایی كه این امكان وجود دارد مطرح است در حقیقت در زمینه ها و عرصه هایی كه در اطراف سازمان وجود دارند و این امكان برای توسعه برقرار است محقق خواهد شد.
وی افزود: البته با تحقق این توسعه نیز نمی توان برای همیشه پاسخگوی نیازهای كلان شهر تهران بود پس پروژه ای توسط مدیریت سازمان بهشت زهرا (س) دنبال می شود كه امكان سنجی و یافتن مكان های مناسب در شهر تهران برای راه اندازی آرامستان های جدید صورت گیرد.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران اشاره كرد: مطالعات این پروژه توسط مشاور انجام شده و هم اكنون دو یا سه نقطه شهر برای راه اندازی این آرامستان ها پیش بینی شده است؛ كه تصور می كنم یكی از این نقاط در غرب یكی در شرق و دیگری در جنوب تهران قرار دارد بی شك با قطعی شدن مطالعات مقدمات این كار آغاز خواهد شد.
منبع:

1398/02/30
15:16:08
5.0 / 5
4312
تگهای خبر: توسعه , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک