به دلیل رفتار غیرمسئولانه؛

وزیر راه و شهرسازی دستور عزل ۳ مدیر فرودگاه آبادان را صادر كرد

وزیر راه و شهرسازی دستور عزل ۳ مدیر فرودگاه آبادان را صادر كرد مسكن گزین: وزیر راه و شهرسازی به سبب آنچه رفتار غیر مسئولانه نامیده شد، دستور عزل سه مدیر در فرودگاه آبادان را صادر كرد.به گزارش مسكن گزین به نقل از مهر، محمد اسلامی به محض اطلاع از وقفه به وجود آمده در نمایش خدمات به مسافران پرواز شماره ۸۶۰ شركت آسمان در ۱۶ اردیبهشت ۹۸، به سازمان هواپیمایی كشوری دستور داد به خاطر كوتاهی در خدمت رسانی و رعایت حقوق مسافران سه مسئول خاطی عزل و با آنها برخورد شود و فعالیت شركت هندلینگ فضا اندیشان اروند محدود و اخطار كتبی داده شود.
همچنین با عنایت به عدم همكاری ایستگاه آبادان شركت هما در نمایش خدمات هندلینگ، از شركت هواپیمایی هما خواسته شد تا به تمام ایستگاه های خود ابلاغ كند تا در هنگام نیاز و اعلام درخواست، با سایر شركت های هندلینگ كننده در فرودگاه ها همكاری كنند تا خدمات رسانی به مسافران و پروازها بدون وقفه صورت گیرد.
همچنین به شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ابلاغ گردید تا نظارت دقیقی بر نحوه فعالیت و چگونگی نمایش سرویس هندلینگ در فرودگاه ها به عمل آورد.
پرواز ۸۶۰ تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۹۸ تهران به آبادان در فرودگاه آبادان به سبب عدم دریافت بموقع خدمات هندلینگ با وقفه به وجود آمده سبب نارضایتی مسافران شد كه به دستور وزیر راه و شهرسازی سوژه رسیدگی و با عوامل خاطی برخورد صورت می گیرد.


منبع:

1398/02/20
13:47:07
5.0 / 5
4370
تگهای خبر: خدمات , راه , شهرسازی , فرودگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک