معاون وزیر راه به مهر خبر داد:

انفجار كپسول گاز عامل آتش سوزی در تونل آزادراه تهران-شمال

انفجار كپسول گاز عامل آتش سوزی در تونل آزادراه تهران-شمال به گزارش مسكن گزین معاون وزیر راه اظهار داشت: با عنایت به اینكه انفجار در تونل البرز آزادراه تهران-شمال در نزدیكی خروجی تونل بوده، احتمال تركیدگی كپسول گاز بیشتر از انفجار متان است.خیرالله خادمی، مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور در گفتگو با خبرنگار مهر درباره حادثه انفجار تونل البرز آزادراه تهران شمال اظهار داشت: این آتش سوزی حاصل انفجار كپسول گاز متعلق به كارگران داخل تونل بوده است.
وی افزود: انفجار در كیلومتر ۴.۵ تونل البرز در نزدیكی خروجی تونل رخ داده كه در این محل، كارگران شركت تالون، در حال لاینینگ تونل بوده اند.
مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور اضافه كرد: یك احتمال وجود دارد كه انفجار از جمع شدن گاز متان در داخل تونل باشد اما با عنایت به اینكه محل انفجار در نزدیكی خروجی تونل به سمت مازندران بوده است، جمع شدن گاز متان چندان طبیعی نیست و احتمال انفجار كپسول گاز بیشتر است.
معاون وزیر راه و شهرسازی تاكید كرد: با این وجود در حال بررسی علت انفجار هستیم و طی امروز درباره علت وقوع انفجار اطلاع رسانی خواهد شد.
خادمی خاطرنشان كرد: در هنگام انفجار ۱۱ نفر در داخل تونل حضور داشته اند كه سه نفر فوتی و سه نفر گرفتار مصدومیت سطحی شده و در محل، درمان شده اند. همینطور پنج نفر هم به علت شدت جراحات، گرفتار سوختگی شده و به بیمارستان ساری منتقل شده اند.
معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح كرد: من هم اكنون در شیراز هستم و از كارگاه ساخت آزادراه اصفهان- شیراز بازدید می كنم اما در حال پیگیری ماجرا هستم و كارگروهی از شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور به محل حادثه اعزام شده اند.


منبع:

1398/02/11
13:55:46
5.0 / 5
4237
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک