رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی خبر داد:

اختصاص مساعده مالی ۱۲ و ۶ میلیونی اسكان سیل زدگان در شهر و روستا

اختصاص مساعده مالی ۱۲ و ۶ میلیونی اسكان سیل زدگان در شهر و روستا به گزارش مسكن گزین رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی از اختصاص مساعده ۱۲ و ۶ میلیون تومانی اسكان موقت سیل زدگان لرستان اطلاع داد و اظهار داشت: این مبلغ به همه كسانی كه نیازمند به مسكن هستند پرداخت می شود.به گزارش مسكن گزین به نقل از مهر، علیرضا تابش شامگاه چهارشنبه در شورای مسكن لرستان با اشاره به برنامه ریزی ها برای اسكان موقت سیل زدگان كه فاصله بین اسكان اضطراری و دائم است، تصریح كرد: نهایتاً تصمیم بر این گرفته شد كه كمك هزینه استقرار مردم را می دهیم تا زمانی كه اسكان دائم به نتیجه برسد.
وی با اشاره به اینكه این اسكان موقت حداكثر یك ساله است، خاطرنشان كرد: به همه این پول را می دهیم تا اسكان آنها حل شود،
رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی تصریح كرد: در روستا ۶ میلیون تومان و در شهرها ۱۲ میلیون تومان به همه كسانی كه خانه آنها تخریب شده، پرداخت می شود.
تابش با تاكید بر اینكه چگونگی هزینه این مبالغ به انتخاب خود افراد است، اضافه كرد: مردم می توانند با این پول خانه اجاره كنند، اتاقی از منزل خویش را پاكسازی و مستقر شوند و یا یك اتاق را سریع تر بسازند و اسكان یابند؛ این مدل كه یك اتاق سریع تر ساخته شود تجربه ای موفق بوده است.
وی خاطرنشان كرد: این پول را به همه كسانی كه اسكان نیاز دارند می دهیم و مردم دغدغه ای در این خصوص نداشته باشند.
رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی در مورد جانمایی اسكان دائم مردم و اختصاص زمین هم اظهار داشت: ابتدا محل ساخت مسكن های جدید باید مورد قبول مردم باشد و مردم نسبت به نقل مكان به این مناطق رضایت داشته باشند و سپس اقدام عملی صورت گیرد.

1398/02/06
17:07:59
5.0 / 5
4450
تگهای خبر: اجاره , تخریب , روستا , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک