هوای تهران امروز سالم می باشد

هوای تهران امروز سالم می باشد مسكن گزین: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه با وجود افزایش نسبی غلظت آلاینده ها تا فردا (۲۶ اسفند) وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت در شرایط سالم قرار دارد، اظهار داشت: دما تا روز آینده روند كاهشی خواهد داشت.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا به پیش بینی وضعیت هوا برای امروز و دو روز آینده تهران (۲۷ تا ۲۹ اسفند) پرداخت و اظهار نمود: پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده تداوم شرایط جوی نسبتا ناپایدار در صبحگاه امروز( ۲۷ مهر ماه) است.

وی اضافه كرد: برای برخی ساعات، وزش باد شدید به بزرگی بالاتر از ۸ متربرثانیه از سمت نواحی غربی انتظار می رود كه پراكندگی آلاینده ها از سطح شهر و برقراری شرایط مطلوب كیفیت هوا در بیشتر مناطق شهر تهران را به دنبال خواهد داشت.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه با كاهش میزان ناپایداری جوی از بعدازظهر، به تدریج از سرعت باد و میزان ابرناكی كاسته خواهد شد، اظهار داشت: احتمال می رود طی برخی ساعات شبانگاه افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها مشاهده شود.

شهبازی افزود: این وضعیت جوی تا صبحگاه فردا ( ۲۸ مهرماه) كم و بیش ادامه خواهد داشت و انتظار می رود شرایط برای تجمع آلاینده ها فراهم گردد. هرچند وزش باد در بعضی ساعات روز در كاهش موقتی آلاینده ها موثر خواهد بود. بر این اساس، با وجود افزایش نسبی غلظت آلاینده ها تا فردا وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت در شرایط سالم قرار خواهد داشت.

وی درانتها اظهار داشت: میانگین كیفیت هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته ۵۸ و هوا در شرایط سالم بود. این شاخص الان ۳۶ و هوا در شرایط «پاك» است.
1397/12/27
14:06:36
5.0 / 5
4450
تگهای خبر: راه , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک