مدیركل امور خدمات شهری شهرداری تهران:

موردی از آبگرفتگی مشكل آفرین گزارش نشده است، كمك باران به تكمیل شست و شوی شهر

موردی از آبگرفتگی مشكل آفرین گزارش نشده است، كمك باران به تكمیل شست و شوی شهر به گزارش مسكن گزین مدیر كل امور خدمات شهری شهرداری تهران از پاكسازی كامل انهار و معابر پایتخت بعد از بارش اخیر اطلاع داد و اظهار داشت: تا این لحظه هیچ نوع آبگیری معابر كه سبب بروز مشكل اساسی در شهر شود به حوزه خدمات شهری گزارش نشده و با عنایت به این كه بارش ها به صورت رگباری و در غرب تهران اتفاق افتاده؛ مشكل خاصی به وجود نیامده است.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایسنا اصغر عطایی با اشاره به آغاز بارش باران در پایتخت از ساعاتی پیش اظهار نمود: از روزهای گذشته به دنبال اجرای طرح استقبال از بهار نزدیك به ۳۰ هزار نفر از عوامل فضای سبز و نیروهای خدمات شهری مشغول پاك سازی معابر و انهار بوده اند.
وی با اشاره به اینكه طی دو روز گذشته این حضور بیشتر شده است، اظهار داشت: پاكسازی معابر و شست و شوی المان ها، مبلمان های شهری و معابر طی دو روز گذشته افزایش داشته است، ازاین رو شهر در آماده ترین وضعیت خود در این خصوص به سر می برد، ضمن اینكه بارش باران شست و شوی شهر را تكمیل كرد.
مدیر كل امور خدمات شهری شهرداری تهران در ادامه تصریح كرد: تا این لحظه هیچ نوع آبگیری معابر كه سبب بروز مشكل اساسی در شهر شود به حوزه خدمات شهری گزارش نشده و با عنایت به این كه بارش ها به صورت رگباری و در غرب تهران اتفاق افتاده، مشكل خاصی به وجود نیامده است.
عطایی با اشاره به اقداماتی كه در حوزه خدمات شهری به مناسب آغاز فصل جدید انجام شده است، اظهار داشت: طی روزهای گذشته همه معابر اصلی شهر از تجریش تا راه آهن، میدان آزادی تا خیابان دماوند و... نیروهای خدمات شهری در حال آماده سازی شهر هستند و رنگ آمیزی المان ها و مبلمان شهری همچون این اقدامات است.
مدیر كل امور خدمات شهری شهرداری افزود: امسال فصل زمستان چند روزی به عقب شیفت پیدا كرده، سال های گذشته در این زمان درختان سبز شده بودند و چون امسال این اتفاق نیفتاده عده ای فكر می كنند در حوزه خدمات شهری اقدامی انجام نشده است.
برپایه گزارش شهرنوشت، وی با اشاره به اینكه حوزه خدمات شهری پررنگ تر از سال های گذشته اقدام نموده است، اضافه كرد: طی سال های گذشته در ایام پنج شنبه و جمعه آخر سال با وجود تمهیداتی كه وجود داشت مشكلاتی به وجود می آمد، اما امسال با عنایت به تمهیدات اندیشیده شده با عنایت به باز بودن شبانه روزی بهشت زهر(س) هیچ مشكلی در راه ها و عبور و مرور وجود نداشت و شهر در حال آماده شدن برای شهروندان تهرانی و مسافران نوروزی است.1397/12/25
12:25:07
5.0 / 5
4646
تگهای خبر: خدمات , راه , راه آهن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک