رئیس انجمن شركت های حمل و نقل ریلی خبر داد:

الحاق ۷۷ واگن به ناوگان ریلی برای سفرهای نوروزی

الحاق ۷۷ واگن به ناوگان ریلی برای سفرهای نوروزی به گزارش مسكن گزین رئیس انجمن شركت های حمل و نقل ریلی از افزوده شدن تعداد ۷۷ واگن به شبكه ریلی در آستانه سفرهای نوروزی اطلاع داد.به گزارش مسكن گزین به نقل از رجا، محمد رجبی در مورد اقدامات صورت گرفته این شركت تصریح كرد: علیرغم مشكلاتی كه در تأمین بودجه وجود داشت از حدود ۲۷ ماه گذشته توانستیم تعداد واگن های خریداری شده جدید خویش را تا آخر سال به ۵۰ واگن رسانده و به شبكه ریلی كشور اضافه نماییم.
وی به بازسازی بیشتر از ۶۷ واگن فرسوده اشاره نمود و اضافه كرد: علاوه بر بازسازی این تعداد واگن، با تأمین بودجه نسبت به خرید ۲۷ واگن دست دوم كه در شرایط عالی قرار دارند اقدام نموده ایم.
رجبی به اضافه شدن تعداد ۷۷ واگن به شبكه ریلی طی دوسال گذشته اشاره نمود و اظهار داشت: با اقدامات صورت گرفته زمینه بازسازی و ثبات درآمدی شركت فراهم شده و اساساً با تلاش بیشتر این شرایط به تثبیت بیشتری خواهد رسید.
رئیس انجمن شركت های حمل و نقل ریلی با بیان خرسندی از طریق اندازی خط ریلی قزوین رشت به پرداخت حقوق و عرضه بسته های حمایتی به كارمندان این شركت اشاره نمود و اظهار داشت: انتظار می رود با برنامه ریزی های صورت گرفته معوقات سایر بخش ها هم پرداخت شوند. ضمن آنكه در صورت امكان بسته های حمایتی جدید هم توزیع خواهد شد تا با كاهش دغدغه های كارمندان تمام بخش ها، علاوه بر افزایش كمی و كیفی خدمات عرضه شده به مسافران، اهداف رجا هم در این راستا محقق شود.

1397/12/18
15:24:38
5.0 / 5
4411
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک