رستمی خبر داد؛

درخواست هزار پرواز فوق العاده خارجی از فرودگاه امام

درخواست هزار پرواز فوق العاده خارجی از فرودگاه امام به گزارش مسكن گزین سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی با اشاره به اینكه تابحال هزار درخواست پرواز فوق العاده در نوروز ۹۸ توسط شركت های هواپیمایی ثبت شده، اظهار داشت: نرخ خدمات تاكسی و غرفه های این فرودگاه افزایش نمی یابد.به گزارش مسكن گزین به نقل از مهر، علی رستمی امروز در جمع خبرنگاران درباره آمادگی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) برای پذیرایی از مسافران نوروزی تصریح كرد: در تلاشیم تا این فرودگاه امسال برای سفرهای نوروزی به خوبی پذیرای مسافران باشد.
وی اضافه كرد: مردم باید طراوت نوروزی را در فرودگاه ها احساس كنند و فرودگاه ها از لحاظ عرضه خدمات رفاهی به مسافران در سطح مناسبی باشند تا مردم احساس كاستی نكنند.
سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی خاطرنشان كرد: برگزاری جلسات ستاد سفرهای نوروزی با حضور دستگاه های ذیربط در بخش حمل و نقل هوایی شروع شده و هماهنگی های لازم را انجام داده ایم. پیش بینی ها و برنامه ریزی های مورد نظر هم در مورد پروازهای نوروزی از فرودگاه امام خمینی انجام شده است.
رستمی با اشاره به اینكه در نوروز ۹۷ بیشتر از ۵۵ هزار مسافر از راه فرودگاه امام خمینی جابجا شدند، خاطرنشان كرد: هم اكنون ۶۴ شركت هواپیمایی داخلی و خارجی در این فرودگاه فعالند كه تنها ۱۳ ایرلاین ایرانی در این فرودگاه تردد دارد و سایر پروازها به شركت های هواپیمایی خارجی متعلق می باشد.
وی با اشاره به اینكه خیلی از شركت های هواپیمایی درخواست های خویش را برای انجام پروازهای فوق العاده در روزهای نوروز به فرودگاه امام خمینی عرضه داده اند، اظهار داشت: واحد TOC فرودگاه امام در حال برنامه ریزی برای پروازهای فوق العاده نوروزی است.
سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی افزود: شركت های هواپیمایی از برقراری پروازهای فوق العاده استقبال كرده اند كه نشان داده است مسافران از سفرهای نوروزی خارجی در نوروز ۹۸ استقبال می كنند.
وی مجموع درخواست صدور مجوز پرواز فوق العاده خارجی در نوروز ۹۸ از جانب شركت های هواپیمایی را بیشتر از هزار سورتی پرواز عنوان و اظهار نمود: این تعداد پرواز فوق العاده برای نوروز ۹۸ اساساً تا آخر سال بیشتر خواهد شد.
این مقام مسئول درباره نرخ كرایه تاكسی های فرودگاه امام تصریح كرد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته كرایه تاكسی های فرودگاه امام در روزهای نوروز افزایش نمی یابد. همینطور هیچ برنامه ای برای گران كردن خدماتی كه در این فرودگاه عرضه می شود، نداریم. این خدمات شامل حمل و نقل و غرفه های داخل فرودگاه می شود و با غرفه های گرانفروش برخورد خواهیم كرد.
رستمی با تاكید بر اینكه شركت های هواپیمایی در نوروز ۹۸ ملزم به استقرار ۲۴ ساعته نماینده خود در فرودگاه هستند، درباره ترمینال سلام فرودگاه امام اظهار داشت: خویش را موظف كرده ایم تا ترمینال سلام را بعد از تكمیل همه بخش های آن افتتاح نماییم. هم اكنون چیدمان و دكوراسیون ترمینال سلام در حال انجام می باشد و همه تجهیزات لازم تا جایی كه امكان داشته باشد از تولیدات داخل خریداری شود. در همین زمینه ۹۰ درصد تجهیزات نصب شده در ترمینال سلام، از تولیدات داخل هستند.
سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی خاطرنشان كرد: در تلاشیم تا ترمینال سلام این فرودگاه در بهار ۹۸ و قبل از خردادماه به بهره برداری برسد.

1397/12/13
14:10:40
5.0 / 5
4207
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک