برگزاری نمایشگاه دست آفرین با ارائه تولیدات بهبودیافتگان اجتماعی در برج میلاد

برگزاری نمایشگاه دست آفرین با ارائه تولیدات بهبودیافتگان اجتماعی در برج میلاد مسكن گزین: رئیس سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از برگزاری نمایشگاه «دست آفرین» از نهم تا ۱۶ اسفند ماه در برج میلاد آگاهی داد.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایسنا، محمدی در مورد نخستین نمایشگاه دست آفرین اظهار داشت: معاونت توانمندسازی سازمان اجتماعی شهرداری تهران با هدف حذف واسطه ها و عرضه محصولات و تولیدات گروه های هدف و همین طور پشتیبانی از كارآفرینان و كسب و كارهای كوچك خانگی نسبت به برگزاری نمایشگاه دست آفرین اقدام نموده است.
وی با اشاره به اینكه عمده كارآفرینان این نمایشگاه بهبود یافتگان لطمه های اجتماعی هستند، اظهار داشت: شهرداری تهران با همكاری سایر سازمان ها و دستگاه ها از نهم تا شانزدهم اسفند ماه در سایت نمایشگاهی برج میلاد این نمایشگاه را برگزار می نماید.
وی با اشاره به اینكه تولید كنندگان همواره نگران عرضه محصولات خانگی خود بودند اظهار داشت: بنا بر این بر خود واجب دانستیم كه از آنها حمایت نماییم.
محمدی با اشاره به اینكه كوشیدیم كه در حوزه توانمندسازی و كارآفرینی با تاكید بر مدل فروشگاه دائمی در حوزه اشتغال و كارآفرینی تسهیل گری نماییم، اظهار داشت: با استفاده از ظرفیت شبكه سازی دولتی و شبكه سازی غیر دولتی كوشیدیم كه با جلب مشاركت دستگاه های ذیصلاح و همین طور بخش خصوصی پل ارتباطی ایجاد نماییم تا كسب و كارهای خانگی با بخش های خصوصی و دولتی ارتباط برقرار كنند.
وی با اشاره به اینكه همواره یكی از دغدغه های صاحبان كسب و كار نبود محلی برای فروش محصولات شان بوده كه همواره در بازگشت به مناطق و سازمان های شهرداری از این مساله گله می كردند، اظهار داشت: در دست آفرین به كسب و كارهای كوچك یا خانگی توجه زیادی می شود و اهتمام داریم كه زمینه اشتغال را باز فراهم نماییم.
بگفته رئیس سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، كمیته كیفیت و قیمت گذاری كه متشكل از كارشناسان میراث فرهنگی، فروشگاه شهروند و … هستند در ابتدا كیفیت كالای خانگی را بررسی و نسبت به قیمت گذاری آن اقدام می كنند البته محصولات از ۱۰ تا ۳۵ درصد تخفیف در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.
وی با اشاره به اینكه در نظر داریم سه نقطه در مناطق ۱۴، ۲۲ و یكی از ساختمان های سازمان خدمات اجتماعی به صورت دائمی این نمایشگاه را برگزار نماییم، اظهار داشت: همین طور رایزنی به جهت اینكه محصولات مان در سه ایستگاه مترو آزادی، شهید بهشتی و تجریش ارائه شود ادامه دارد و بنا به قول مدیرعامل شهروند باز از سال آینده محصولات دست آفرین در فروشگاه های شهروند باز عرضه می شود.
وی با اشاره به اینكه اولویت ما در دست آفرین استفاده از تولیدات افراد در معرض لطمه یا لطمه دیدگان بهبود یافته است، اظهار داشت: با ۷۰۰ خیریه در ارتباط هستیم كه به همه آنها فراخوان داده شد تا بتوانند از این فضا استفاده كنند و همین طور از توان كمیته امداد، بهزیستی و … باز در برگزاری این نمایشگاه استفاده شد و مددجویان و توان یابان آنها باز در این نمایشگاه غرفه دارند.
رئیس سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به اینكه سال پشتیبانی از كالای ایرانی است و بنا بر این برگزاری نمایشگاه عرضه محصولات لطمه دیدگان اجتماعی را در دستور كار داشتیم تا اینكه در اسفند ماه این مهم عملیاتی شد، اظهار داشت: ۱۲۳۰ نفر به سازمان مراجعه نموده و از این میان ۷۸۳ نفر برمبنای بررسی های كمیته كیفیت انتخاب شدند و در ۳۱۰ غرفه ای كه در برج میلاد برپا می شود آنها می توانند محصولات خودرا در حوزه مواد غذایی فاسد نشدنی، پوشاك و صنایع دستی عرضه كنند.
محمدی با اشاره به اینكه در عمده غرفه ها ورك شاپ های آموزشی برگزار می شود، اظهار داشت: همین طور با هماهنگی اداره كل آموزش سازمان فنی و حرفه ای گذر مهارت در این نمایشگاه برپا می شود.1397/12/09
16:31:49
5.0 / 5
4589
تگهای خبر: امداد , تولید , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک