دو پیام ملت در راهپیمایی 22 بهمن

دو پیام ملت در راهپیمایی 22 بهمن مسكن گزین: رئیس شورای شهر تهران اظهار نمود كه حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه دو پیام داشت كه یكی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران كشور است.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایسنا، محسن هاشمی بامداد امروز در سخنان خود در ابتدای جلسه شورای شهر تهران ضمن تبریك آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی اظهار داشت: حماسه روز گذشته مردم ایران سبب افزایش قدرت ملی و تقویت همدلی و وحدت شد.
وی با بیان این كه مردم نشان دادند كه نقصها و كاستی های عملكرد مسئولان سبب سستی و تردید آنها در دفاع از ایران و انقلاب نمی گردد، اظهار نمود: حماسه حضور مردم دو پیام مهم داشت كه یكی از آنها خطاب به دشمنان خارجی و دولت های مداخله گر و بیگانه بود تا رؤیای فروپاشی انقلاب اسلامی را تعبیر نشدنی اعلام كنند.
رئیس شورای شهر تهران اضافه كرد: مخاطب دوم حضور مردم در راهپیمایی مسئولان جمهوری اسلامی و مدیران كشور بود كه این مردم انتظار تحول در نظام خدمت رسانی و افزایش كارآیی را دارند.
وی افزود: جفای افزون تری خواهد بود كه با توجه به این ملت فداكار و شریف باز هم شاهد قصور مسئولان در دهه پنجم انقلاب باشیم.
رئیس شورای شهر تهران با بیان این كه مدیریت شهری باز بعنوان یكی از دستگاه های مؤثر در رضایتمندی شهروندان از این قاعده مستثنی نیست، اظهار نمود: افزایش اثربخشی و كارآمدی مدیریت شهری، كاهش رانت و تبعیض و بهبود سطح خدمت رسانی از مطالبات به حق مردم از ماست و بایستی برای تحقق آنها برنامه ریزی خوبی داشته باشیم.1397/11/23
14:14:39
5.0 / 5
4495
تگهای خبر: امداد , دستگاه , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک