در گفتگو با مهر عنوان شد:

حرم تا حرم۳۰۰ میلیاردتومان اعتبار گرفت، ركورد پیشرفت فیزیكی

حرم تا حرم۳۰۰ میلیاردتومان اعتبار گرفت، ركورد پیشرفت فیزیكی مسكن گزین: سرپرست معاونت عمرانی استانداری سمنان بابیان اینكه طرح حرم تا حرم از اعتبارات سفر رئیس جمهور ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار گرفت، اظهار داشت: این طرح دارای پیشرفت فیزیكی خوبی است.قدرت الله ابك در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینكه قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) دو پروژه ملی در استان سمنان دارد و در سطح وزارت خانه قراردادهای آنها بسته شده است، اظهار داشت: مورد اول حرم تا حرم است كه الان حدفاصل قطعه گرمسار تا سمنان در حال اجرا می باشد و خوشبختانه باید گفت قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) سپاه توانسته از نظر پیشرفت فیزیكی ركوردی را باز از خود به جای بگذارد پس پیشرفت كار بسیار عالی بوده است.
وی در پاسخ به سؤالی پیرامون نگرانی مردم استان سمنان از طرح حرم تا حرم، اظهار داشت: تاكید ما بر این منوال است كه این آزادراه با حداقل فاصله از شهرهای استان سمنان عبور كند تا همه شهرها از این طرح بهره مند و به آن دسترسی داشته باشند.
انجام مطالعات مرحله به مرحله
سرپرست معاونت عمرانی استانداری سمنان بابیان اینكه شهرستان های استان با راحت ترین دسترسی می توانند به سهولت وارد آزادراه یا از آن بیرون بروند، افزود: فاز مطالعاتی این طرح صرفاً درباره كریدورهایی كه امكان عبور آزادراه از آنها وجود دارد، صحبت می كند پس با قاطعیت باید گفت مطالعاتی بر روی پروژه حرم تا حرم از پل مومن آباد به سمت مشهد صورت نگرفته و پس طبیعتاً خط سیر حرم تا حرم باز تعریف نشده است.
ابك درباره گمانه زنی های صورت گرفته در خصوص نادیده گرفتن برخی شهرهای استان سمنان در طرح حرم تا حرم، ابراز كرد: قرارگاه خاتم یكی از پیمانكاران قوی كشور شمرده می شود و پتانسیل انجام این كار را دارد پس مردم استان نگران این مساله كه پروژه در شهرهای آنها لحاظ نشود نباید باشند.
وی بابیان اینكه تكمیل سد نمرود گرمسار باز پروژه دوم قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در استان سمنان است، افزود: بااینكه سرچشمه این سد در استان سمنان نیست اما اثرات بهره مندی آن نصیب مردم گرمسار، ایوانكی و آرادان خواهد شد.
اختصاص1۲۰ میلیارد تومان به پروژه سد نمرود گرمسار
سرپرست معاونت عمرانی استانداری سمنان بابیان اینكه جلسه ای در تهران پیرامون پیشرفت فیزیكی این دو پروژه برگزار شده است، اظهار داشت: در این جلسه اعتباراتی كه برای این دو پروژه در مسافرت رئیس جمهور به استان سمنان اختصاص پیداكرده بود تبیین شد و همین طور مشكلات مباحث اجرایی در استان و انتظاراتی كه استان در اجرای این پروژه ها داشت موردبحث قرار گرفت.
ابك در ادامه اشاره كرد: در مسافرت رئیس جمهور به استان سمنان برای پروژه حرم تا حرم ۳۰۰ میلیارد تومان و تكمیل سد نمرود گرمسار ۱۲۰ میلیارد تومان لحاظ شد.
وی در پاسخ به این پرسش كه چه زمان می توانیم شاهد بهره برداری از این دو طرح مهم در استان سمنان باشیم، افزود: به سبب آنكه پروژه به صورت ملی است و ما در استان صرفاً بهره بردار هستیم اتمام آن در اختیار ما نیست و نمی توان زمان پایانی برای آن مشخص كرد.

1397/11/01
14:18:52
5.0 / 5
4421
تگهای خبر: بهره برداری , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک