مدیرعامل شهر جدید پرند:

مسكن مهر پرند تا شهریور سال آینده تكمیل میگردد

مسكن مهر پرند تا شهریور سال آینده تكمیل میگردد مسكن گزین: مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پرند اظهار داشت: قول داده ایم تا ۲۵ هزار واحد نیمه تمام مسكن مهر این شهر را تا شهریورماه ۹۸ تكمیل نماییم.به گزارش مسكن گزین به نقل از مهر، محسن وطن خواهی با اشاره به اینكه شهر جدید پرند ۳۴۲۰ هكتار محدوده و ۲.۶ برابر آن حریم دارد، اظهار داشت: یك سوم این شهر مسكن مهر بوده كه در ۷ فاز ساخته شده است.
وی افزود: ۲۵۸۰۰ واحد مسكن مهر از مجموع ۹۵۹۰۰ واحدی كه به عهده شهر جدید پرند گذاشته شد، باقی مانده است كه برای تكمیل این ۲۵ هزار واحد، ۲۲۰ میلیارد تومان سهم آورده متقاضیان است. همین طور ۱۳ هزار واحد تا دهه فجر تكمیل میگردد كه تكمیل این واحدها در صورت همكاری دستگاه های خدمات رسان و نمایش انشعابات آب، برق، گاز و فاضلاب به آنها است. اما در صورتیكه این انشعابات نرسد، ۵ هزار واحد از این ۱۳ هزار واحد به صورت كامل با خدمات زیربنایی تكمیل خواهد شد.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پرند درباره سهم این شهر جدید از ۲۰۰ هزار واحد مسكن مشاركتی شهرهای جدید اظهارداشت: ۱۵ هزار واحد مسكن مشاركتی در این شهر راه اندازی میگردد كه به روش مسكن مهر نبوده و با كمك سرمایه گذار راه اندازی میگردد. این ۱۵ هزار واحد تا آخر سال ۹۹ به اتمام خواهد رسید.
وی تصریح كرد: شهر جدید پرند سالی ۲۳ تا ۲۶ درصد رشد جمعیت دارد كه برمبنای سرشماری سال ۹۵ بیشتر از ۹۷ هزار نفر جمعیت این شهر جدید است كه هم اكنون به ۱۴۰ هزار نفر افزایش یافته است.
وطن خواهی با تاكید بر اینكه ۲۵ هزار واحد مسكن مهر نیمه تمام داریم كه قول داده ایم تا شهریور ۹۸ آنها را تكمیل نماییم، به سوژه حمل و نقل این شهر جدید اشاره و اظهاركرد: ایستگاه تبادلی خط ۳ متروی تهران با راه آهن حومه ای پرند بزودی در ایستگاه آزادگان راه اندازی میگردد. همین طور تا چند ماه آینده متروی فرودگاه امام باز با همكاری شهرداری تهران و با كمك ۱۵۰ میلیارد تومانی شركت عمران شهرهای جدید از محل تهاتر اراضی خود با شهرداری به شهر جدید پرند خواهد رسید.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پرند از دیگر خدماتی كه مقرر است طی ماه های آینده در پرند راه اندازی یا ساخت آنها آغاز شود، اظهار داشت: راه اندازی خط راه آهن سبك (ال آر تی) مقرر است فاز ۶ شهر جدید پرند را به ایستگاه راه آهن این شهر متصل كند. همین طور قرارداد ساخت نیروگاه خورشید ۷ مگاواتی به امضاء رسیده و یك فروشگاه هایپرماركت باز در دهه فجر امسال كلنگ راه اندازی آن در پرند زده خواهد شد.
به گفته وطن خواهی، شهر جدید پرند به سبب كمبود سرانه آموزشی، دارای مدارس دوشیفته است و با وجود آنكه شركت عمران شهر جدید پرند ۴ مدرسه در این شهر راه اندازی كرده است، اما وزارت آموزش و پرورش به سبب محدودیت منابع مالی برای خرید تجهیزات آموزشی، از تحویل این ۴ باب مدرسه خودداری می كند كه در نهایت به دستور وزیر راه و شهرسازی قرار شد شركت عمران شهرهای جدید از محل منابع داخلی خود به آموزش و پرورش برای خرید تجهیزات اموزشی و نصب در این ۴ مدرسه كمك مالی كند.

1397/10/20
16:02:03
5.0 / 5
4421
تگهای خبر: حمل و نقل , خدمات , دستگاه , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک