استاندار قزوین از چند واحد تولیدی در خرمدشت بازدید كرد

استاندار قزوین از چند واحد تولیدی در خرمدشت بازدید كرد مسكن گزین: استاندار قزوین روز چهارشنبه با حضور در شهرك صنعتی خرمدشت از چند واحد تولیدی بازدید نمود.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایرنا، در این بازدید منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، علی پرزحمت رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت، حمیدرضا خانپور مدیر عامل شركت شهركهای صنعتی استان و جمعی دیگر از مسئولان حضور داشتند.
استاندار قزوین در ابتدا از یك واحد تولیدی در زمینه فولاد با سه خط كامل تولید، 220 كارگر و 150 میلیارد ریال سرمایه گذاری بازدید كرد.
این واحد تولیدی با عنایت به بازار صادراتی موجود و نوع تجهیزات تولیدی مشكلی در حوزه بازار ندارد ولی درباب بهره مندی از معافیت های مالیاتی و واردات ماشین آلات از گمرك با مشكلاتی مواجه می باشد كه استاندار درباب حل آنها دستورهای لازم را صادر كرد.
وی همین طور در ادامه از یك واحد تولیدی دیگر در زمینه فولاد با 140 نفر كارگر، 300 هزار تن ظرفیت اسمی تولید در سال و هزار و 200 میلیارد ریال سرمایه گذاری دیدن كرد.
این واحد تولیدی كه از سال 88 تاسیس شده الان در دوشیفت كاری در زمینه تولید میلگرد آجدار مشغول فعالیت است و راه اندازی یك خط تولید جدید را در دستور كار دارد.
این واحد تولیدی در زمینه سرمایه در گردش دارای مشكل بوده و نیازمند وام با بهره پایین است.
زاهدی در ادامه از یك واحد صنعتی در زمینه تولید باطری خودرو و انباره های سرب اسید استارت با ظرفیت اسمی 200 هزار عدد در سال و 18 كارگر بازدید نمود.
این واحد تولیدی كه به صورت آزمایشی راه اندازی شده، در تهیه مواد اولیه با عنایت به نوسان قیمت سرب با مشكل مواجه می باشد و همین طور برای تامین سرمایه در گردش درخواست تسهیلات با سود كم را دارد.
استاندار قزوین در ادامه از یك واحد تولیدی دیگر در زمینه میله و میلگرد با ظرفیت اسمی 96 هزار تن در سال كه در حال راه اندازی است و در صورت بهره برداری 100 نفر اشتغالزایی و 400 تن تولید در سال دارد بازدید كرد.
شهرك صنعتی خرمدشت از توابع شهرستان تاكستان بوده و در 75 كیلومتری غرب قزوین قرار دارد.
6101


1397/10/12
15:58:26
5.0 / 5
4598
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک