وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با رئیس جمهوری آذربایجان دیدار نمود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با رئیس جمهوری آذربایجان دیدار نمود به گزارش مسكن گزین محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه با الهام علی اف رییس جمهوری آذربایجان دیدار و گفت و گو كرد.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایرنا، رئیس جمهوری آذربایجان، در این دیدار از حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران در بیست و چهارمین نمایشگاه و همایش باكو تل و همینطور حضور گسترده شركت های ایرانی در این نمایشگاه ابراز خرسندی كرد.
علی اف اظهار داشت: جمهوری آذربایجان و ایران همكاری خوبی در زمینه های مختلف، همچون در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات دارند، و ما همواره شاهد تعامل و تماس مستمر مقامات دو كشور در سطح وزیران هستیم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، هم در این دیدار اظهار داشت: همكاری خوبی بین دو كشور در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات بوجود آمده است.
آذری جهرمی اضافه كرد: همزمان با توسعه همكاری های دو جانبه، مذاكرات ثمر بخشی برای گسترش همكاری به صورت چند جانبه بین ایران، آذربایجان، تركیه و روسیه در جریان است.
وی با اشاره به دیدار سال قبل با رئیس جمهوری آذربایجان اظهار داشت: در این مدت كارهای زیادی برای گسترش همكاری و اجرای پروژه ها انجام شده است.
جواد جهانگیرزاده سفیر جمهوری اسلامی ایران در باكو در این دیدار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات كشورمان را همراهی می كرد.
آذری جهرمی، دیشب در راس یك هیات، جهت شركت در بیست و چهارمین نمایشگاه و همایش بین المللی ارتباطات و نوآوری های نوین ' باكو تل-2018'، وارد باكو پایتخت جمهوری آذربایجان شد.
وی امروز بامداد همراه با وزیران ارتباطات كشورهای آذربایجان، تركیه،، روسیه، بلاروس و لیتوانی در مراسم گشایش این نمایشگاه حضور یافت.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بازدید از نمایشگاه باكوتل و عرضه سخنرانی در كنفرانس نوآوری كاسپین، در نشست چهارجانبه وزرای ارتباطات كشورهای ایران، روسیه، تركیه و آذربایجان شركت خواهد نمود.
جهرمی در این سفر با همتای آذربایجانی و سایر وزاری شركت كننده در نمایشگاه، دیدار و گفت و گو خواهد نمود.
بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی ارتباطات و نوآوری های حوزه ICT و همایش جانبی آن، از تاریخ 13 لغایت 16 آذرماه برپا خواهد بود و ۱۴ شركت ایرانی هم در این نمایشگاه حضور دارند.
خاورم ** 337** 1579


1397/09/13
17:04:44
5.0 / 5
4179
تگهای خبر: امداد , توسعه , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک