وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛

ساخت بیش از 2 میلیون واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن

ساخت بیش از 2 میلیون واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن به گزارش مسکن گزین، وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: بیش از 2 میلیون و 100 هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن درحال ساخت است.به گزارش مسکن گزین به نقل از مهر، مهرداد بذرپاش ظهر شنبه در جمع اصحاب رسانه با اشاره به ساخت بزرگراه قزوین – تنکابن اظهار داشت: با تکمیل این پروژه استان قزوین به سواحل شمالی کشور متصل خواهد شد.
وی با اعلان اینکه پروژه قزوین- الموت- تنکابن موجب رونق گردشگری در استان قزوین می شود، اشاره کرد: بدون شک باید برنامه ریزی لازم جهت استفاده از این ظرفیت مهم در استان قزوین صورت گیرد.
وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: پیوند استان قزوین با سواحل شمالی ظرفیت مناسبی جهت استفاده از ظرفیت گردشگری و اقتصاد دریا فراهم نموده و در همین راستا این استان به عنوان یکی از ۲۷ استان منتخب برای شهرک های ساحلی تعیین شده است.
وی یکی از برنامه های دولت را ساخت شهرک های مسکونی در کشور دانست و عنوان کرد: این شهرک ها برای بهره مندی همه اقشار از امکانات سکونتی مناسب ساخته خواهد شد.
بذرپاش یکی دیگر از برنامه های دولت در استان قزوین را ساخت دهکده های روستایی اعلام نمود و اظهار داشت: با اجرای این طرح ۵۰۰ هزار قطعه زمین به بافت هادی روستایی در کشور اضافه می شود.
وی در آخر تصریح کرد: بیش از ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در سطح کشور درحال ساخت است.منبع:

1402/11/22
15:30:05
5.0 / 5
119
تگهای خبر: راه , روستا , زمین , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک