امروز آخرین مهلت ثبت نام آزمون نظام مهندسی

امروز آخرین مهلت ثبت نام آزمون نظام مهندسی مسکن گزین: آزمون های ورود به حرفه مهندسی، معماران تجربی و کاردان ها همزمان در تیر ماه امسال برای رشته معماری (طراحی) و در شهریور برای سایر رشته ها انجام خواهد شد.به گزارش مسکن گزین به نقل از مهر، دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه ای از تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون های ورود به حرفه مهندسان تا دوشنبه ۲۶ اردیبهشت آگاهی داد. قبل تر این مهلت ۲۲ ام اردیبهشت اعلام شده بود.
بر اساس اعلام دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی در جهت مساعدت با داوطلبان آزمون های ورود به حرفه مهندسی، معماران تجربی و کاردان ها، ثبت نام حداکثر تا اختتام وقت اداری فردا دوشنبه ۲۶ اردیبهشت مجدداً تمدید می شود. تاریخ اعلام شده به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود.
گفتنی است آزمون های ورود به حرفه در کلیه رشته های مهندسی مندرج در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان شامل رشته های معماری (نظارت، طراحی و اجرا)، عمران صلاحیت های (نظارت، محاسبات، اجرا، طرح و اجرای گود، پی و سازه نگهبان و ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی)، تأسیسات مکانیکی (نظارت، طراحی و اجرا) تأسیسات برقی (نظارت، طراحی و اجرا)، شهرسازی، نقشه برداری و ترافیک، همین طور در کلیه رشته های کاردانی شامل معماری، عمران، شهرسازی، نقشه برداری، تأسیسات مکانیکی و تأسیسات برقی به همراه آزمون تعیین صلاحیت معماران تجربی و آزمون صلاحیت کارشناس ماده ۲۷، بطور هماهنگ و همزمان در تیر برای رشته معماری (طراحی) و در شهریور برای سایر رشته ها انجام خواهد شد.


منبع:

1401/02/27
11:47:10
5.0 / 5
191
تگهای خبر: ثبت نام , راه , شهرسازی , معماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک