وزیر راه و شهرسازی خبرداد؛

اختصاص 655 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بزرگراه های اردبیل

اختصاص 655 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بزرگراه های اردبیل به گزارش مسکن گزین وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در مسافرت رئیس جمهور قرار شد ۶۵۵ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بزرگراه های استان اردبیل اختصاص پیدا کند.به گزارش مسکن گزین به نقل از مهر، رستم قاسمی شامگاه جمعه در جلسه شورای اداری استان اردبیل اظهار نمود: در حوزه حمل و نقل دو هزار میلیارد تومان اعتبار برای بازسازی و نوسازی این ناوگان اختصاص یافت و در کنار آن تلاش بر این است تا راه آهن اردبیل – میانه به طول ۱۷۵ کیلومتر بعنوان مگاپروژه در سال آینده تکمیل و به بهره برداری برسد.
وی خاطرنشان کرد: راه آهن اردبیل – پارس آباد هم که مطالبات مردم است در مرحله نهایی مطالعات قرار دارد و از سال آینده عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
وزیر راه و شهرسازی لزوم تکمیل باند اصلی فرودگاه اردبیل و سوخت گیری در فرودگاه پارس آباد را از دیگر اولویت ها برشمرد و اظهار داشت: در مورد تجهیز و تکمیل فرودگاه پارس آباد فردا تصمیم گیری خواهد شد.
قاسمی اضافه کرد: ۳۰۰ کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل درحال اجراست که در مسافرت رئیس جمهور قرار شد ۶۵۵ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بزرگراه های استان اردبیل اختصاص یابد.
وزیر دولت سیزدهم تصریح کرد: برای سرعت دادن به بهسازی و نوسازی راه های روستایی ۱۶۵ میلیارد تومان اعتبار در این سفر مصوب شده است.
وی در مورد مسکن و فعالیتهای انجام شده در استان اردبیل افزود: در مدت چهار سال مقرر است در این استان ۸۰ هزار واحد مسکن راه اندازی شود که ۴۰ هزار واحد آن در گام اول اجرایی شده و هیچ مشکلی از بابت الحاق و تغییر کاربری زمین در راه اندازی این واحدهای مسکونی وجود نخواهد داشت.


منبع:

1400/08/01
10:01:15
5.0 / 5
292
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک