پروتكل بهداشتی تاكسی ها برای فصل سرما

پروتكل بهداشتی تاكسی ها برای فصل سرما به گزارش مسكن گزین مدیرعامل سازمان تاكسیرانی شهرتهران از ابلاغ پروتكل های فصل سرما به رانندگان تاكسی در زمان كرونا خبرداد.


علیرضا قنادان در گفتگو با ایسنا، با بیان اینکه تاکسی ها در رعایت پروتکل های بهداشتی بهترین وضعیت را نسبت به سایر وسایل حمل و نقلی دارند، اظهار داشت: سال جاری در شرایط خاص و حساسی قرار داریم و بر همین مبنا همکاران سازمان با متخصصان حوزه بهداشت و سلامت در مورد پروتکل های زمان کرونا بررسی های گوناگونی را انجام دادند.
وی با اشاره به شرایط حساس کرونا اظهار داشت: یکی از مواردی که کارشناسان برروی آن در زمان خدمت رسانی تاکسیرانان در زمان انجام سفر تاکید دارند این است که رانندگان مطمئن شوند که "هوا" در محیط داخلی خودرو جریان داشته باشد و برهمین اساس با ارسال پیامک به همه تاکسیرانان اعلام کردیم حتما در طول سفر پنجره های خودرو به میزانی که هوا گردش داشته باشد؛ باز نگه داشته شود.
قنادان با تکیه بر اینکه البته لزوم ندارد همه پنجره ها پایین باشد و تنها باید هوا جریان داشته باشد اضافه کرد: همینطور می توان پنجره ها را به صورت ضربدری باز بگذارند بگونه ای که یک پنجره از قسمت جلو و یک پنجره هم به صورت ضربدر از قسمت عقب باز باشد.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران افزود: البته در تهران هوا هنوز به قدری سرد نشده که رانندگان مجبور به استفاده از سیستم گرمایشی شوند اما باز هم به رانندگان سفارش کردیم در صورت سرد شدن هوا بگونه ای که تحمل سرما در داخل خودرو امکان پذیر باشد؛ چند سانتی متر پنجره ای را باز بگذارند و در زمان استفاده از سیستم گرمایشی حتما تهویه خودرو بر روی حالتی باشد که هوای بیرون از خودرو جذب و هوا به جریان بیفتد.1399/08/16
19:24:05
5.0 / 5
1243
تگهای خبر: تخصص , حمل و نقل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک