مدیرعامل سازمان بنادر خبر داد؛

آغاز بهره برداری از پروژه های ۱۶۰۰میلیاردتومانی توسعه بندر چابهار

آغاز بهره برداری از پروژه های ۱۶۰۰میلیاردتومانی توسعه بندر چابهار مسكن گزین: مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از بهره برداری برخی از پروژه های عمرانی و آغاز ساخت تعدادی پروژه دیگر در بندر چابهار امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی آگاهی داد.


به گزارش مسکن گزین به نقل از مهر، محمد راستاد بامداد امروز در حاشیه مراسم بهره برداری از پروژه های سازمان بنادر و دریانوردی در بندر چابهار در جمع خبرنگاران گفت: برخی از پروژه های توسعه ای بندر چابهار امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری می رسد که با سرمایه گذاری بیش از ۴، ۱۳۰ میلیارد ریال اعتبار راه اندازی شده است.
وی اضافه کرد: اهم این پروژه های تکمیل شده، ترمینال کانتینری طرح توسعه ای بندر چابهار و بخش های مختلف این ترمینال، تأسیسات روبنایی پایانه کانتینری پروژه های در رابطه با شناورهای عملیاتی بندر چابهار و همین طور ساخت یک فروند قایق حفاظت بندر چابهار که توسط تولیدکنندگان داخلی تولید شده را شامل می شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی همین طور از آغاز عملیات اجرائی ۱۱ پروژه دیگر در مراسم امروز آگاهی داد و اظهار داشت: این ۱۱ پروژه در مجموع با اعتبار ۱۵ هزار و ۹۶۴ میلیارد ریال ساخته خواهد شد.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از شروع ۵ پروژه دیگر با سرمایه گذاری بخش خصوصی با اعتبار ۹۱۴۰ میلیارد دیگر آگاهی داد و تصریح کرد: این پروژه ها شامل مخازن محصولات پتروشیمی، انبارهای نگهداری کالا، مخازن فرآورده های نفتی و تأسیسات نگهداری کالای فله و مواد غذایی خواهد بود.


منبع:

1399/08/15
23:20:31
5.0 / 5
1201
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک