در گفت وگو با مسكن گزین اعلام شد

انبار نفت شهران ایمن است نیازی به جابجایی آن نیست

انبار نفت شهران ایمن است نیازی به جابجایی آن نیست مدیرعامل شركت ملی پخش فراورده های نفتی در واكنش به اظهارات اخیر در مورد ناایمن بودن انبار نفت شهران اظهار داشت: انبار نفت شهران استانداردهای ایمنی لازم را دارد و وجود آن برای سوخت رسانی ایمن و مطمئن درسطح تهران حیاتی می باشد.


کرامت ویس کرمی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه مثلث حیاتی سوخت رسانی در شهر تهران وجود دارد، اظهار نمود: این مثلث شامل سه انبار نفت جنوب، انبار نفت ری جنب پالایشگاه و شمال غرب تهران کن و شمال شرق تهران قوچک می شود.
وی با اشاره به اهمیت وجود انبارهای نفت در تهران، خاطرنشان کرد: طی سالیان گذشته مکاتباتی انجام شده و جلسات کارشناسی و مدیریتی درون و برون سازمانی با هماهنگی و همکاری دستگاه های ذی ربط انجام شده که در تمامی این جلسات با مباحثی که مطرح شده لزوم وجود انبار نفت در آن نقطه و رعایت استانداردهای فنی وایمنی مورد توجه قرار گرفته است.
به قول مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی، در نهایت تمام تصمیمات منجر به این شده که انبار نفت شهران با عنایت به این که یکی از انبارهای نفت حیاتی جهت سوخت رسانی در کلان شهر تهران بوده و استانداردهای لازم را دارد، وجود آن هم برای سوخت رسانی پایدار و ایمن و با کمترین تردد ناوگان نفتکش در سطح شهر بسیار ضروریست.
به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران اعلام کرده بود که به واسطه وجود انبار نفت در داخل بافت مسکونی شهران، فاجعه ای دهشتناک تر از بیروت در کمین تهران است.1399/05/17
21:33:51
5.0 / 5
1876
تگهای خبر: استاندارد , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک