یك مقام مسئول مطرح كرد:

بررسی آخرین همكاریهای ایران و هند برای توسعه چابهار

بررسی آخرین همكاریهای ایران و هند برای توسعه چابهار به گزارش مسكن گزین معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: جلسه ای با حضور سفیر ایران در هند و سایر مسئولین ذی ربط جهت بررسی آخرین وضعیت توسعه چابهار انجام شد.


به گزارش مسکن گزین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، امیرمحمود غفاری، معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی، درباب جلسه ای بابت همکاری ایران و هند در طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار اظهار داشت: این جلسه به دعوت معاونت برنامه ریزی وزارت راه و شهرسازی و با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در ساختمان وزارتخانه اجرا شد.
وی اضافه کرد: این جلسه با هدف تامین ریل، سوزن، سیگنالینگ و تجهیزات مورد نیاز برای طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار و پسکرانه حمل و نقلی آن انجام شد که کشور هند نسبت به اعطای خط اعتباری ۱۵۰ میلیون دلاری اقدام نموده است. معاون وزیر راه و شهرسازی اشاره کرد: در همین خصوص و بمنظور تسریع در عملیاتی کردن فرآیندهای کاری در این نشست با حضور سفیر ایران در هند و معاونان وزیر راه و شهرسازی مقرر شد، بر طبق توافقات حاصله موضوع بوسیله سفیر ایران و وزارت امورخارجه پیگیری و رایزنی های دیپلماتیک لازم در این ارتباط صورت گیرد.


منبع:

1399/05/03
15:56:09
5.0 / 5
2107
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک