علت آتش سوزی های اخیر فرودگاه امام چیست؟

علت آتش سوزی های اخیر فرودگاه امام چیست؟ به گزارش مسكن گزین مدیرعامل فرودگاه امام خمینی (ره) مدیران كل حراست و ایمنی این فرودگاه را مسئول بررسی علل آتش سوزی های اخیر تعیین كرد.به گزارش مسکن گزین به نقل از شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، محمد مهدی کربلایی در جلسه فوق العاده با مبحث بررسی علل وقوع و راهکارهای پیشگیری و مقابله با حوادث آتش سوزی های اخیر در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به اهمیت شهر فرودگاهی در صنعت حمل و نقل کشور و ضرورت پیشگیری و آمادگی برای مقابله با هرگونه حادثه احتمالی در این مجموعه، اقداماتی را به صورت ضرب الاجل در دستور کار مدیران شهر فرودگاهی قرار داد.
در همین راستا کارگروه ویژه ای با حضور عوامل فنی و کارشناسان پلیس فرودگاه، معاونت بهره برداری فرودگاهی، معاونت توسعه زیرساخت، دفتر ایمنی و تضمین کیفیت، دفتر برنامه ریزی و ساماندهی امور شهری و اداره کل حراست جهت بررسی علل وقوع آتش سوزی اراضی در شهر فرودگاهی شکل می گیرد تا اقدامات لازم برای پیشگیری و مقابله با این حوادث را انجام دهند.
کربلایی اضافه کرد از شروع سال جاری تا کنون چندین مورد آتش سوزی در اراضی و محوطه های شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گزارش شده که با اقدامات سریع و بموقع عوامل اداره عملیات ایمنی زمینی فرودگاه به سرعت مهار شده اند.
مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بیان داشت: بر مبنای بررسی های صورت گرفته بزودی ایستگاه آتش نشانی شهری در کنار آتش نشانی فرودگاهی که الان در این مجموعه فعال است ایجاد خواهد شد و به جدید ترین تجهیزات و خودرو های اطفای حریق مجهز می شود تا در کوتاه ترین زمان ممکن با هرگونه آتش سوزی در مجموعه روبرو شود.
گفتنی است در جلسه امروز سرهنگ کشمیری فرمانده پلیس فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، محمدرضا کریمیان عضو هیئت مدیره و معاون امور فرودگاهی، سجاد کمالی پور عضو هیئت مدیره و معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی، عبدالحمید دلاوری مدیرکل حوزه مدیرعامل و امور بین الملل و مجتبی شمس نژاد مدیرکل ایمنی و تضمین کیفیت و تعدادی از مدیران شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در این مجموعه حضور داشتند.

1399/03/18
21:59:11
5.0 / 5
2545
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک