استاندار تهران خبر داد

تكمیل روند جایگزینی بیمارستان های فرسوده تهران تا ۱۴۰۴

تكمیل روند جایگزینی بیمارستان های فرسوده تهران تا ۱۴۰۴ به گزارش مسكن گزین استاندار تهران با اشاره به اینكه قسمتی از بیمارستان های فرسوده تهران ظرف سال جاری و سال آینده جایگزین می شوند، اضافه كرد: جایگزینی بیمارستان های فرسوده در تهران تا سال 1404 تكمیل خواهد شد.


انوشیروان محسنی بندپی در گفتگو با ایسنا، در تشریح اقدامات انجام شده برای نوسازی و جایگزینی بیمارستان های فرسوده در سطح استان تهران، اظهار داشت: هم اكنون جایگزین بیمارستان فیروزگر، جایگزین بیمارستان شهدای مفتح، جایگزین بیمارستان امام (ره) و جایگزین بیمارستان شهدای تجریش در حال راه اندازی هستند.
وی ادامه داد: روند راه اندازی این بیمارستان ها برمبنای استانداردهای روز انجام می شود؛ در حقیقت علاوه بر جایگزینی با بیمارستان های فرسوده، راه اندازی برمبنای استانداردها انجام می شود.
وی افزود: بیمارستان های جایگزین شریعتی، بهارلو، سوختگی، شهدای اكبرآبادی و شهدای یافت آباد نیز در حال ساخت و پیگیری هستند؛ قسمتی از این بیمارستان های جایگزین امسال تكمیل و بخش دیگر در سال آینده تكمیل خواهد شد. اما در مجموع تكمیل راه اندازی بیمارستان های جایگزین فرسوده تا سال ۱۴۰۴ به طول می انجامد.
منبع:

1398/06/17
01:48:45
5.0 / 5
4474
تگهای خبر: استاندارد , راه , نوسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک