معاون وزیر راه خبر داد

روزانه ۱۰۰ پرواز میان ایران و تركیه، مذاكره با كشورهای جدید

روزانه ۱۰۰ پرواز میان ایران و تركیه، مذاكره با كشورهای جدید مسكن گزین: رئیس سازمان هواپیمایی كشوری با اشاره به اینكه بیشترین تردد هوایی ایران با تركیه است، اظهار داشت: روزانه ۱۰۰ پرواز میان دو كشور انجام می شود.به گزارش مسكن گزین به نقل از مهر، علی عابد زاده در حاشیه هشتمین اجلاس مشترك حمل و نقل ایران و تركیه كه ظهر امروز برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به اینكه ایران جهت راه اندازی مسیرهای جدید هوایی با سایر كشورها مذاكراتی داشته است، درباره مشكل سوخت رسانی به هواپیماهای ایرانی در تركیه، اظهار داشت: به دنبال تأمین منافع ملی كشور هستیم و در این زمینه مذاكراتی داشته ایم.
وی اضافه كرد: گسترش تعاملات هوایی و پروازهای میان ایران و تركیه در اجلاس امروز با حضور شركت های هواپیمایی دو طرف مطرح و مقرر شد پروازها افزایش یابد.
عابدزاده اشاره كرد: صلاح نیست سطح پروازهای ما با دنیا كم شود و با عنایت به اینكه برخی كشورها مبادرت به قطع پروازهای خود با ایران كرده اند، ما در مقابل باید كاری نماییم كه خطوط هوایی سایر كشورها به فرودگاه های ایران تردد داشته باشند تا این كمبود برطرف شود.
رئیس سازمان هواپیمایی كشوری تصریح كرد: هم اكنون بیشترین پروازها میان ایران و تركیه انجام می شود كه نسبت به دیگر كشورها بیشترین تعداد ترددهای هوایی را داریم و روزانه ۱۰۰ پرواز میان دو كشور انجام می شود. سهم ایران از این پروازها ۴۰ درصد است.


منبع:

1398/02/10
14:05:48
5.0 / 5
4759
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک