نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان دركیش برگزار می گردد

نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان دركیش برگزار می گردد مسكن گزین: كیش - چهاردهمین نمایشگاه بین المللی عمران وساختمان از 11 تا 14 آبان ماه جاری در كیش برگزار می گردد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، دبیر اجرایی این نمایشگاه اظهار داشت: نمایندگان كشورهای انگلیس، ایتالیا، فرانسه، سوئیس، تایوان، چین، تركیه، رومانی، استونی، آلمان، اسپانیا، برزیل، روسیه، بلاروس و عمان حضور قطعی خویش را در نمایشگاه مذكور اعلام نموده اند.
مطیع جهانی اضافه كرد: در این نمایشگاه كه در فضایی به وسعت بیشتر از 4 هزار متر برپا می شود، 120 شركت كننده دستاوردهای خویش را در زمینه عمران و صنعت ساختمان عرضه خواهند كرد.
وی گروه های شركت كننده در این نمایشگاه را مصالح پایه ای و سیستم های سازه ای، معماری و دكوراسیون داخلی، تاسیسات مكانیكی ساختمان، تاسیسات برقی و الكترونیك، آسانسور و بالابر، ابزار و ماشین آلات ساختمان، خدمات مهندسی و حرفه ای و بازار سرمایه، تشكل ها، دانشگاه ها، مراكز علمی عمران و خدمات شهری عنوان نمود.
دبیر اجرایی چهاردهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان كیش اظهار داشت: یكی از اهداف برگزاری این نمایشگاه كمك به توسعه و رونق صنعت عمران، ساختمان، گردشگری در منطقه آزاد تجاری كیش است و با عنایت به جایگاه ویژه این منطقه در صادرات كالا و خدمات می تواند بستری مناسب جهت توسعه زیر بنایی و زیر ساخت های عمرانی منطقه باشد.
معاونت پشتیبانی، برنامه ریزی و تحقیقات اتاق تعاون ایران اظهار داشت: برگزاری كارگاه های آموزشی توسط دانشگاه های معتبر و برپایی كارگاه های آموزشی توسط دانشگاه های معتبر در بخش های مختلف از برنامه های جانبی نمایشگاه امسال است.
مطیع جهانی اظهار داشت: برگزاری این نمایشگاه بعنوان یك رخداد منحصر به فرد در اقتصاد كشور برای سرمایه گذاری و توسعه فضای كسب و كار با عنایت به خصوصیت های خاص جغرافیایی و توسعه یافته بودن بازارهای مالی و پولی كیش و وجود مراكز دانشگاهی، مالی، مدیریتی، اقتصادی و مهندسی در جزیره فرصتی است كه تولیدكنندگان و سرمایه گذاران بخش عمران و مسكن كشور می توانند از آن استفاده كنند.
به گفته دبیر اجرایی چهاردهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان كیش یكی از اهداف برگزاری این نمایشگاه كمك به توسعه و رونق صنعت عمران، ساختمان، گردشگری در منطقه آزاد تجاری كیش است و با عنایت به جایگاه ویژه این منطقه در صادرات كالا و خدمات می تواند بستری مناسب جهت توسعه زیر بنایی و زیر ساخت های عمرانی منطقه باشد.
صنعت ساختمان یكی از صنایع مهم كشور است كه بیشتر از ۸۰ صنعت، وابستگی كامل به آن دارد.
/ 1339


1397/08/06
15:32:59
5.0 / 5
5238
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک