عوارض خروج از کشور

عوارض خروج از کشور به گزارش مسکن گزین، بر مبنای لایحه بودجه سالجاری، عوارض خروج از کشور برای هر نفر ۵۲۰ هزار تومان تعیین شد که ۱۲۰ هزار تومان نسبت به سال قبل افزایش پیدا کرده است.به گزارش مسکن گزین به نقل از مهر، طبق جدول تعرفه های درآمدهای دولت، عوارض خروج از کشور برای هر نفر امسال در مسافرت اول ۵۲۰ هزار تومان تعیین شده است. البته عوارض خروج از کشور برای سفر دوم به میزان ۵۰ درصد و سفرهای سوم و بیشتر به میزان ۱۰۰ درصد افزایش خواهد یافت. قابل ذکر است عوارض خروج از کشور برای هر نفر پارسال در مسافرت اول ۴۰۰ هزار تومان تعیین شده بود. بر این اساس عوارض خروج از کشور برای هر نفر نسبت به سال قبل ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده است.
همچنین پیشبینی شده درآمد دولت از محل عوارض خروج از مرزهای کشور ۴، ۳۶۲ میلیارد تومان باشد که نسبت به رقم ۳۴۳۱ میلیارد تومانی در لایحه بودجه سال قبل ۲۷.۱ درصد افزایش داشته است.
همچنین عوارض خروج زوار حج تمتع، عمره برای هر نفر ۱۷۲ هزار تومان تعیین شده که نسبت به رقم ۱۳۲ هزار تومان پارسال ۴۰ هزار تومان، معادل ۳۰.۳ درصد، بیشتر شده است.
عوارض خروج هوایی برای زوار عتبات عالیات ۴۵ هزار تومان و عوارض خروج زمینی و دریایی هم برای این مسافران ۱۵ هزار تومان تعیین شده که نسبت به سال قبل تغییر نکرده است.

1403/03/22
11:05:05
5.0 / 5
104
تگهای خبر: زمین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک