اعلام عوارض خروج از کشور

اعلام عوارض خروج از کشور مسکن گزین: برمبنای لایحه بودجه امسال، عوارض خروج از کشور برای هر نفر 520 هزار تومان تعیین شد که 120 هزار تومان نسبت به سال قبل بالا رفته است.به گزارش مسکن گزین به نقل از مهر، طبق جدول تعرفه های درآمدهای دولت، عوارض خروج از کشور برای هر نفر امسال در مسافرت اول ۵۲۰ هزار تومان تعیین شده است. البته عوارض خروج از کشور برای سفر دوم به میزان ۵۰ درصد و سفرهای سوم و بیشتر به میزان ۱۰۰ درصد افزایش خواهد یافت. گفتنی ست عوارض خروج از کشور برای هر نفر در سال قبل در مسافرت اول ۴۰۰ هزار تومان تعیین شده بود. بر این اساس عوارض خروج از کشور برای هر نفر نسبت به سال قبل ۳۰ درصد بالا رفته است.
همچنین پیش بینی شده درآمد دولت از محل عوارض خروج از مرزهای کشور ۴، ۳۶۲ میلیارد تومان باشد که نسبت به رقم ۳۴۳۱ میلیارد تومانی در لایحه بودجه سال قبل ۲۷.۱ درصد افزایش داشته است.
همچنین عوارض خروج زائران حج تمتع، عمره برای هر نفر ۱۷۲ هزار تومان تعیین شده که نسبت به رقم ۱۳۲ هزار تومان در سال قبل ۴۰ هزار تومان، معادل ۳۰.۳ درصد، بیشتر شده است.
عوارض خروج هوایی برای زائران عتبات عالیات ۴۵ هزار تومان و عوارض خروج زمینی و دریایی نیز برای این مسافران ۱۵ هزار تومان تعیین شده که نسبت به سال قبل تغییر نکرده است.


منبع:

1403/03/21
11:00:11
5.0 / 5
103
تگهای خبر: زمین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک