وزیر راه و شهرسازی:

کشور باید کارگاه بزرگ مسکن سازی شود

کشور باید کارگاه بزرگ مسکن سازی شود به گزارش مسکن گزین، وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: تفویض اختیارات به استان ها و مدیران استانی در طرح نهضت ملی مسکن افزایش می باید به شرطی که ابتکارات برای برداشتن موانع پیش رو در این طرح عرضه شود.به گزارش مسکن گزین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در نشست با مدیران استانی وزارت راه و شهرسازی طرح نهضت ملی مسکن، ضمن تبریک آغاز ماه رجب، ساخت مسکن را کاری مقدس دانست.
وی در ادامه اضافه کرد: حداکثر اختیارات به استان ها در طرح نهضت ملی مسکن داده می شود به شرطی که حداکثر ابتکارات هم از جانب استان ها برای حل مشکلات بکار گرفته شود چون که مشکل حل نشدنی نداریم.
بذرپاش همینطور بر رعایت الگوی ایرانی_ اسلامی در ساخت واحدهای مسکونی تاکید نمود.
وی با اشاره به اینکه باید کشور را به یک کارگاه بزرگ ساخت مسکن تبدیل نماییم، اضافه کرد: باید امور در ارتباط با ساخت مسکن را یک امر واجب عینی برای خود بدانیم.
وزیر راه و شهرسازی مشارکت نهادها و بخش خصوصی را ضامن تحقق حداکثری این طرح ملی دانست و اظهار داشت: همه باید در این طرح مهم مشارکت داشته باشند و کسی کنار نایستد.
وی افزود: بانکها و نهادهای مالی هم این طرح را از خود بدانند.
بذرپاش خطاب به مدیران استانی اظهار داشت: از ظرفیت همه بخش های عمومی و خصوصی در استان ها برای به اتمام رسیدن طرح های نهضت ملی مسکن استفاده کنید.
وزیر راه و شهرسازی بکار بستن ابتکار، داشتن انگیزه بالا، اعتقاد به توانستن و عزم ملی را لازمه تحقق این طرح بزرگ دانست.

1401/11/05
13:09:26
5.0 / 5
171
تگهای خبر: بانك , راه , شهرسازی , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک