ایرانسل من سازمانی ارائه شد

ایرانسل من سازمانی ارائه شد به گزارش مسكن گزین ایرانسل به منظور سهولت در مدیریت یكپارچه خدمات سازمانی، نرم‎افزار كاربردی ایرانسل من سازمانی را معرفی نمود.به گزارش مسكن گزین به نقل از روابط عمومی ایرانسل، از این پس مشتركان سازمانی می توانند با استفاده از نرم افزاركاربردی «ایرانسل من سازمانی» سیم كارت های سازمانی را مطابق با نیاز سازمان یا شركت خود مدیریت كنند.
جهت استفاده از این برنامه كاربردی لازم است مشتركان سازمانی ایرانسل، مدیر پروفایل و مدیران حساب شركت خویش را مشخص كنند و از امكاناتی كه «ایرانسل من سازمانی» عرضه می دهد، نظیر «كنترل میزان مصرف سیم كارت ها»، «مدیریت حساب چندكاربره»، «سرویس شبكه امن همراه»، «دریافت جزئیات صورت حساب ها»، «پرداخت» آنها و «خرید بسته افزایشی» بهره مند شوند.
مشتركان سازمانی یا شركتی ایرانسل به منظور استفاده از «ایرانسل من سازمانی»، می توانند علاوه بر رجوع به نسخه تحت وب نسبت به دانلود این برنامه كاربردی با استفاده از وب سایت ایرانسل هم اقدام نمایند.
ایرانسل جهت تأمین رفاه حال مشتریان حقوقی خود، در كنار انواع خدماتی كه به مشتركان حقیقی عرضه می كند، آمادگی دارد نیاز سازمان ها و شركت ها را جهت افزایش بهره وری آنها تأمین كند. این خدمات متناسب با كسب وكارهای كوچك و متوسط، سازمان های بزرگ و سازمان های دولتی عرضه می شوند كه اطلاعات مربوط به آنها در بخش مشتركان سازمانی وب سایت ایرانسل به نشانی business.irancell.ir در دسترس می باشد.
مشتركان سازمانی ایرانسل می توانند سوالات خویش را با شماره اختصاصی ۷۱۴ از خطوط ایرانسل و ۰۹۳۷۷۱۴۰۰۰۰ از سایر خطوط یا با ارسال ایمیل به EB@mtnirancell.ir مطرح كنند.

1397/11/04
15:18:53
5.0 / 5
125
تگهای خبر: خدمات , راه , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک